T the_body_docter Lid 2 aug 2009 #1 ik wil gaan kijken om een frontera 2.2 te kopen maar op het net vind ik der heeeeel veel met motorschade dus mijn vraag zijn die blokken goed ?????
ik wil gaan kijken om een frontera 2.2 te kopen maar op het net vind ik der heeeeel veel met motorschade dus mijn vraag zijn die blokken goed ?????
8 8klepper Komt weleens kijken 12 aug 2009 #3 quote uit dit topic; http://www.opel-forum.nl/viewthread.php?tid=108113 ik bedoelde zuipt als je 180 rijd dan haal je de 1 op 3 wel bij normaal gebruik vallen ze wel mee vind ik 1 op 12 ook als je er 2 ton achter hebt en gewoon rijd zijn gewone motoren alleen de versnellingsbak en de uitlaat liggen anders voor de rest eigenlijk geen verschillen en vertrouw je iets niet aan de aandrijving LATEN STAAN koppeling kost 400 euro (en dr is geen imitatie) dr zijn goedkopere die ook passen maar die trek je kapot met zware vrachten of offroad rijden en andere aandrijfdelen zijn ook zeer lastig te krijgen zoals differentieelen de aandrijfassen zelf zijn daarintegen wel heel sterk 2.2 16v zijn de zelfde als uit andere opels, geen ervaring mee maar dat moet hier vast wel te vinden zijn Frontera Technical Support • Index page www.fronteraowners.co.uk ook veel info te vinden
quote uit dit topic; http://www.opel-forum.nl/viewthread.php?tid=108113 ik bedoelde zuipt als je 180 rijd dan haal je de 1 op 3 wel bij normaal gebruik vallen ze wel mee vind ik 1 op 12 ook als je er 2 ton achter hebt en gewoon rijd zijn gewone motoren alleen de versnellingsbak en de uitlaat liggen anders voor de rest eigenlijk geen verschillen en vertrouw je iets niet aan de aandrijving LATEN STAAN koppeling kost 400 euro (en dr is geen imitatie) dr zijn goedkopere die ook passen maar die trek je kapot met zware vrachten of offroad rijden en andere aandrijfdelen zijn ook zeer lastig te krijgen zoals differentieelen de aandrijfassen zelf zijn daarintegen wel heel sterk 2.2 16v zijn de zelfde als uit andere opels, geen ervaring mee maar dat moet hier vast wel te vinden zijn Frontera Technical Support • Index page www.fronteraowners.co.uk ook veel info te vinden